Dil Eğitimi
If you do not have a chance to study abroad, everything is possible for you too. We help you choose an online program that is right for you.
Study And Work

Study and Work, öğrencilerin yurt dışında hem dil eğitimi almalarına hem de çalışmalarına olanak sağlayan bir dil eğitimi programdır. Bu programın amacı öğrencilerin dil eğitimi görürken bir yandan da para kazanmalarını ve böylece kişisel masraflarını karşılamalarını sağlamaktır.

Bu programa katılarak yurt dışı tecrübesi edinen öğrenciler, kayıtlı oldukları dil okuluna devam ederken aynı zamanda da yarı zamanlı veya tam zamanlı bir işte çalışırlar. Genellikle restoran, turizm, perakende gibi sektörlerde ya da ofis içerisinde iş imkanları sunulur. Programa katılan öğrencilere mağaza satış personeli, depo çalışanı, müşteri hizmetleri, ofis asistanı, garson, mutfak yardımcısı gibi işler teklif edilebilir.

Study and Work programı öğrencilerin yurt dışında çalışma deneyimi kazanmasına, aktif olarak dil pratiği yapmasına, dil becerilerinin gelişmesine ve benzersiz bir iş ortamı yakalamalarına fırsat sunar. Bu sayede öğrencilere yurt dışındaki iş hayatını tecrübe etmenin yanı sıra eğitimini aldıkları dile daha hakim olmaları konusunda da yardımcı olur. Bu açıdan Study and Work programı, yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için oldukça güzel bir fırsattır.

Yaz Okulları

Yaz tatilini hem daha verimli hem de daha eğlenceli geçirme imkanı sunan yabancı dil yaz okulları, öğrencilerin yurt dışına çıkarak dil eğitimi almalarını sağlayan programlardır. Öğrencilerin sürekli dil pratiği yapmasına, daha çabuk öğrenmesine ve dil becerilerinin daha hızlı gelişmesine katkıda bulunur.

Yurt dışı yaz okulları, tercih edilen okulun programına göre değişiklik göstermekle birlikte genellikle 2-8 hafta arasında sürer. Öğrencinin dil seviyesine uygun olarak hazırlanan programlar sosyal ve kültürel aktiviteleri de içerir, yerli halkla iletişim kurma ve ülkenin kültürünü deneyimleme fırsatı tanır.

Her yaş grubuna özel olarak organize edilen aktivitelerle yabancı dil yaz okulları, eğitici ve keyifli bir eğitim süreci sunar. Organizasyonlar ve geziler ile öğrencilerin birbirleriyle kaynaşması ve dil becerilerini pekiştirmesi hedeflenir. Ayrıca spor, el sanatları gibi sertifika programları ile kişisel beceriler geliştirilir.

Yurt dışı yaz okulu seçenekleri arasında Amerika, Kanada, Avustralya, Birleşik Krallık ve İrlanda gibi ülkeler bulunur. Bu ülkelerde eğitim alan öğrenciler, dili doğal bir ortamda öğrenme ve yabancı kültürleri tanıma fırsatı bulur.

Yaz okulları, dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerin kişisel gelişimine katkıda bulunur, yeni kültürleri tanıma, açık fikirli olma ve kültürlerarası alışverişlerde bulunma fırsatları sağlar.

Kısa Süreli Dil Kursu

Kısa süreli yurt dışı dil kursları, 1-6 hafta süren yoğun eğitim programlarıdır. Öğrencinin dil seviyesine uygun olarak hazırlanan kurslar, yoğun pratik ve etkili yöntemlerle dil öğrenme sürecini hızlandırır.

Bu kurslar öğrencilere, kaldıkları ülkenin kültürünü deneyimleme, yeni insanlarla tanışma ve farklı yerler keşfetme imkanı sunar. Yurt dışına atılan bu adımlar, öğrencilere yeni iş ve eğitim fırsatları açar.

Online Dil Eğitimi

Online dil eğitimi, internet üzerinden erişilebilen, öğrencilerin seviyelerine uygun programlardır. Her dil ve seviye için uygun programlar düzenlenir.

Programlar canlı dersler ile interaktif olarak yürütülür. Dil bilgisi, kelime bilgisi ve konuşma pratiği üzerine odaklanır, süreç yazılı, görsel ve işitsel materyaller ile desteklenir.

Bunguo ile online eğitim, amaca uygun ve kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunar. Danışmanlarla birlikte en uygun programın oluşturulması sağlanır.

Neden Bunguo?

Bunguo, yabancı dil eğitimi konusunda profesyonel destek sunan bir ekiptir. Yurt dışında dil eğitimi almak veya yaşam kurmak isteyenlere yardımcı olur.

Bunguo, özgüven tazeleyen, dünya görüşünü genişleten ve öğrencileri özgürleştiren bir eğitim anlayışına sahiptir. Öğrencilerin hayallerine ulaşmaları için destek ve danışmanlık sağlar.

Yurt dışı hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenler için Bunguo, güvenli ve profesyonel bir yolculuk sunar. İletişim formu doldurularak program detayları ve özel fiyatlar hakkında bilgi alınabilir.